3.Структура та органи управління
закладу освіти
4.Кадровий склад
ДИРЕКТОР ЗДО
Шершун Лариса Василівна,
освіта повна вища, стаж педагогічної роботи 32 роки
ВИХОВАТЕЛЬ-МЕТОДИСТ
Ткачук Алла Павлівна,
"спеціаліст І категорії", освіта повна вища, стаж педагогічної роботи 9 років
5.Освітні програми,
що реалізуються в закладі освіти
Відповідно статті 23 Закону України "Про дошкільну освіту": "Освітня програма - це єдиний комплекс освітніх компонентів, спланованих і організованих закладом дошкільної освіти для досягнення вихованцями результатів навчання (набуття компетентностей), визначених Базовим компонентом дошкільної освіти".
Базовий компонент дошкільної освіти - єдиний державний стандарт освіти відповідного рівня.
У 2020-2021 н. р. педагогічний колектив ЗДО працює за такими освітніми та парціальними програмами:
- Я у Світі. Програма розвитку дитини від народження до шести років (рекомендовано МОН України, лист МОН України від 12.07.2019 №1/11-6326);
- Впевнений старт. Освітня програма для дітей молодшого дошкільного віку (рекомендовано МОН України, лист МОН України №1/11-4934 від 23.07.2020 року) ;
- Дошкільнятам - освіта для сталого розвитку. Парціальна програма для закладів дошкільної освіти (рекомендовано МОН України, лист ІМЗО №22.1/12-Г-46 від 12.02.2019 року).
Гурткова робота організовується за такими парціальними програмами:
- англійська мова - Англійська мова для дітей віком від 3 до 6 років. Парціальна освітня програма, Мишкова І.В., Савлук Г.І., Ножовнік О.М. (Лист ІМЗО від 01.12.2016 №2.1/12-Г-837);
- хореографія - Дитяча хореографія. Програма хореографічної діяльності дітей від 3-х до 7-ми років. Навчально-методичний посібник. Шевчук А.С. (Лист ІМЗО від 18.05.2020 №22.1/12-Г-282);
- інтелектуальні ігри:
• Шаховими стежинами. Програма та методичний посібник з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи. Купрієнко В.І., Ходосенко О.Ю., Сандакова О.Д., (Лист ІМЗО від 28.12.2015 №2.1/12-Г-158, №2.1/12-Г-159);
• Інтелектуальна мозаїка. Парціальна програма інтелектуального розвитку дітей раннього та передшкільного віку. Зданевич Л.В., Пісоцька Л.С., Миськова Н.М., Таранціца С.В. (Лист ІМЗО від 08.11.2019 №22.1/12-Г-1052).
6.Територія обслуговування,
закріплена за закладом освіти його засновником
Місто Рівне, вулиці: Макарова з будинками №2,4,6,8,10 до Павлюченка, Вінницька, Дубенська (від вулиці Луцької до вулиці Макарова - обидва боки), Малинова, Верещагіна, Айвазовського, Корсунська, Андрія Лайка, провулок Вінницький, Дрогобицька, Голубина, Холмська, Ізмаїльська, Жукова, Неофіта Кибалюка, Слов’янська, Федора Пекарського.
Тинне, вулиці: Гашека, Сальського, Скрипника, початок Тиннівської (від міста до Лугової), Карпенка Карого, провулок Дубенський, провулок Дорожній.
7. Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб,
які навчаються у закладі освіти
Станом на 01.01.2021 року ліцензований обсяг - 330 дітей, фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти - 374.
8.Мова (мови) освітнього процесу
Відповідно статті 7 Закону України "Про освіту" мовою освітнього процесу в закладі є державна мова.
9.Наявність вакантних посад,
порядок і умови проведення конкурсу
на їх заміщення (у разі його проведення)
Станом на 01.02.2021 року вакантні посади відсутні.
Прийом працівників на роботу проводить директор на позаконкурсній основі, у порядку, передбаченому установчими документами, відповідно до законодавства.
10.Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)
Заклад освіти, як суб'єкт господарювання, є бюджетною установою комунальної форми власності і належить Рівненській міській раді. Уповноваженим органом засновника з питань освіти є управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради, яке здійснює фінансування та матеріально-технічне забезпечення закладу освіти, надає необхідні будівлі з обладнанням і матеріалами, організовує їх господарське обслуговування.
Матеріально-технічне та навчально-методичне забезпечення закладу освіти є якісним, енергономічним та безпечним. Матеріально-технічні ресурси закладу освіти визначаються реальними потребами відповідно до вимог Санітарного регламенту з урахуванням Типового переліку обов’язкового обладнання, інформаційних технологій, інших чинників формування якісного і сучасного розвивального середовища.
Зовнішній вигляд будівлі, прибудови, тіньових навісів, дитячих ігрових майданчиків знаходиться у задовільному стані й відповідає санітарним нормам. На дитячих ігрових майданчиках достатньо обладнання, яке відповідає віковим особливостям дітей.
Усі групові осередки, кабінети, зали, коридори, харчоблок, пральня умебльовані та забезпечені необхідним обладнанням, інвентарем, естетично оформлені й відповідають санітарним нормам та вимогам.
Заклад освіти забезпечений усім необхідним м’яким та твердим інвентарем.
11.Результати моніторингу якості освіти
12.Звіт директора
закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №2 поглибленого інтелектуального розвитку
Рівненської міської ради
Шершун Лариси Василівни
Упродовж 2019-2020 навчального року керівництво роботою закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №2 поглибленого інтелектуального розвитку Рівненської міської ради (далі ЗДО) здійснювалося відповідно до Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту».
13.Правила прийому дітей до закладу освіти
Прийом дітей в ЗДО №2 здійснюється директором упродовж календарного року на підставі електронної черги.
При прийомі дітей необхідні:
- копія свідоцтва про народження;
- заява батьків або осіб, які їх замінюють;
- медична довідка про стан здоров'я дитини (форми №086);
- довідка про епідеміологічне оточення;
- копія карти щеплень, завірена печаткою лікаря.
Комплектація груп дітьми проводиться у квітні-травні кожного року. Перевід дітей до груп проводиться з 26 серпня кожного року.
14.Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами
У закладі освіти створені усі необхідні умови для навчання осіб з особливими освітніми потребами.
Діти з особливими освітніми потребами долучаються до уже організованих груп вихованців закладу.
Заклад облаштований пандусом, працюють кнопки виклику, за допомогою яких можна викликати чергового упродовж усього дня. Черговий забезпечить супровід особи з особливими потребами.
15.Розмір плати за харчування дітей
З 01 вересня 2020 року установлено грошову вартість одного дня на 1 дитину у групах для дітей:
- раннього віку - 28.00 грн;
- дошкільного - 34.00 грн.
З 02 січня 2020 року встановлено батьківську плату за харчування дітей у закладах дошкільної освіти в розмірі 60% від вартості харчування на день відповідно до розпорядження міського голови від 20.06.2019 № 623-р «Про встановлення грошової норми вартості харчування однієї дитини в день у закладах дошкільної освіти».
16.Перелік додаткових освітніх та інших послуг,
їх вартість, порядок надання та оплати
Додаткові освітні та інші платні послуги у закладі освіти не надаються.