З 16.07. по 21.08.2018 року ДНЗ №2 тимчасово призупинив роботу для проведення ремонтних робіт.

• ghyjk.JPG
  • hkjoli.JPG
  • ty5r6.JPG
  • tyjit.JPG
  • tykiyu.JPG
  • ujoli.JPG

Виховуємо здорових дошкільників

Батьків і педагогів сьогодні дуже турбує питання, як допомогти малюкам бути здоровими, сильними, витривалими. Щоб досягти бажаного результату, потрібні глибокі знання, реальні дії, щоденна клопітка робота в цьому напрямі батьків, педагогів і дітей.

Навчити дитину змалечку берегти своє здоров'я, дбати про себе й своїх близьких, сформувати свідоме ставлення до власного здоров’я, бажання займатися фізкультурою і спортом – головне завдання педагогів і батьків.

У цьому нам допоможе інноваційний, а головне – ефективний підхід до фізичного виховання дошкільнят М.Єфименка, що відрізняється від традиційних.

До вашої уваги «золоті правила» інноватора, яких потрібно дотримуватися:

• основні рухи слід засвоювати від положення лежачи й до положення стоячи, потім до ходьби, лазіння, бігу та стрибків;
  • вправи слід виконувати, починаючи з вихідних положень у низьких позах і до високих;
  • на початку занять треба виконувати згинальні рухи та рухові дії, а потім розгинальні;
  • тіло дитини необхідно розвивати й тренувати у послідовності зверху вниз, «від тім’ячка до п’ят»;
  • кінцівки тренуються у напрямку від тулуба (хребта) до пальців;
  • у лежачо-горизонтальних положеннях треба виконувати повільні рухи, у вертикальних-швидкі;
  • у низьких положеннях виконуються розслаблені рухи, а у вертикальних положеннях прямостояння – напружені;
  • для великих і розташованих близько до тулуба (хребта) м’язів більш відповідними є відносно повільні рухи, а для дрібних і віддалених від тулуба – швидкі.
  • Також придбайте мале фізкультурне обладнання: м'ячі різних розмірів, обруч, палицю, скакалку. Для розвитку правильної постави можна самим виготовити торбинки з піском для носіння на голові.

Виконання «золотих правил» забезпечить оптимальний фізичний розвиток дитини та комплексний підхід до нього.

Підготувала інструктор з фізкультури І.Олійник