З 08.10. по 12.10.2018 року триває

• tykiyu.JPG
  • ujoli.JPG

Фізкультурно-оздоровча робота

Вся фізкультурно-оздоровча робота в дошкільному навчальному закладі здійснюється під безпосереднім керівництвом інструктора з фізкультури Олійник Інни Михайлівни за методикою Е. С. Вільчковського та авторською програмою М. Єфименко «Театр фізичного розвитку та оздоровлення дітей» й проводиться з урахуванням стану здоров'я, самопочуття, рівня фізичного розвитку та підготовленості дітей.

Цікаво та творчо проводяться фізкультурні свята, розваги, Дні здоров'я, Тижні фізкультури під час яких дошкільники, педагоги, батьки спільно зміцнюють своє здоров'я, розуміють його цінність, вчаться здоровому способу життя, весело змагаються та перемагають.

Особлива увага педагогічного колективу приділяється загартуванню дитячого організму. Тому, педагоги якнайбільше використовують нетрадиційні методи оздоровлення: точковий масаж, ходьба по доріжках здоров'я (гальці, каштанах, шишках, крупах, сухе та вологе обтирання, інше), в процесі проведення загартувальних процедур.

З метою впровадження здоров’язберігаючих та здоров’яформуючих технологій педагоги активно використовують нетрадиційні фізкультурно-оздоровчі заходи: музикотерапія, сміхотерапія, кольоротерапія, піскова терапія, дихальна терапія, аромотерапія, пальчикова гімнастика, арттерапія, гімнастика для очей, релаксація, психогімнастика та інші.

У всіх вікових групах вихователі проводять цільові прогулянки, екскурсії, піші переходи, сезонні оздоровчі прогулянки, які дуже подобаються дошкільникам.

В закладі облаштований фізкультурний зал, в якому достатньо спортивного обладнання та інвентарю, нетрадиційного обладнання.

На території закладу облаштований спортивний майданчик для гри у футбол, баскетбол, турніки, бігові доріжки, дуги.

В усіх вікових групах естетично оформлені та наповнені спортивні центри необхідним фізкультурним інвентарем (м'ячами, кеглями, скакалками, обручами, мішечками з піском, іншим).

Одним із напрямків фізкультурно-оздоровчої роботи є привернення уваги дошкільників до власного здоров'я, навчання берегти його, доглядати за своєю зовнішністю, бажати зростати фізично красивими та здоровими, тому щорічно проводиться моніторинг «Ставлення дітей старшого дошкільного віку до здорового способу життя».

Значний оздоровчий потенціал мають щорічні спортивні змагання між дошкільними навчальними закладами міста.