Зачекайте, будь ласка!

Cторінка завантажується.

Мапа сайту

Просимо звернути увагу!

З 2 січня 2020 року встановлено батьківську плату за харчування дітей у закладах дошкільної освіти в розмірі 60% від вартості харчування на день. Із детальною інформацією можна ознайомитися за посиланням.

Важливо! 

1 червня -

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ

ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!!!

 

 

Наше кредо

"Не дитину пристосовуємо до дитячого садка, а дитячий садок до неї."

Наш девіз

"Від педагога-інтелектуала до інтелектуального дошкільника."

Гімн ЗДО №2

Слова Л.В.Шершун, музика С.Маринчук 

 

Якщо ти ще маля,

Але тобі вже два,

У садочок завітай,

Світ із друзями пізнай.

Наш "Пізнайко" любить всіх,

Друг — це твій і мій! 

 

Приспів:

Весело, весело, весело нам всім,

Дитсадок "Пізнайко" — ми радієм в нім!

Ми — розумні, ми — кмітливі, інтелектуали — ми,

Неможливо нас перемогти! 

 

У нас щодня дива трапляються,

Сюрпризи не кінчаються,

Хорошим справам ми вчимось,

Чимало в нас вже нагород,

Бо українець ти і я,

Велика дружня ми сім’я.

Ваша думка

Чи була для вас корисною інформація на сайті?

так - 92.7%
ні - 7.3%

Статистика сайту

Користувачі
2
Статті
246
Веб-посилання
7
Перегляди статей
174885

На сайті 12 гостей та відсутні користувачі

  • 98767.jpg
  • 4345678.jpg
  • 7654567.jpg
  • 7876545.jpg
  • 8976578.jpg
  • 67890987.jpg
  • 76567898.jpg
  • 567890987.jpg
  • 876567654.jpg

Граємося з дитиною під час прогулянки

Пропонуємо вам розвивальні ігри, які можна пограти з дитиною під час прогулянок. Вони розвивають мову,спостережливість, уяву, пізнавальну активність, фантазію, кмітливість, допитливість, відчуття кольору, спортивні навички, дрібну моторику…

 

«НАВПАКИ»

Читайте слова на вивісках навпаки, тобто з кінця: «ОКОЛОМ», «ИГИНК», «НОФЕЛЕТ», «КНАБ». Виходить дуже весело і повчально.

"ПОЛЬОТИ"

Запропонуйте дитині «політати» на прогулянці. Нехай малюк усю дорогу уявляє себе різними літальними об’єктами: літаком, метеликом, комаром. Поговоріть про те, що всі літають по-різному: повільно, швидко, колами, видаючи при цьому різні звуки.

"ПУСКАЄМО КОРАБЛИКИ"

Перед прогулянкою разом з дитиною зробіть човника. Його можна змайструвати з паперу, шкаралупок волоського горіха, легкої пластикової коробочки. Пускати кораблики можна у калюжах чи струмках, підганяючи їх тоненькою паличкою.

"ГРАЄМО У КОЛЬОРИ"

Прив’яжіть на руку дитині перед прогулянкою стрічку будь-якого кольору. Головне завдання – називати усе, що ви бачите під час прогулянки такого ж кольору, як стрічка.

"РІЗНІ ЛЮДИ"

Навчайте дитину спостерігати за перехожими. Запропонуйте їй відповісти на такі запитання: «Скільки років перехожому?», «Який у нього настрій?», «Що він тримає у руках?», «Куди іде?». Така гра допоможе розвивати спостережливість.

"ВУЗЛИКИ"

Для того, щоб розвивати дитячі ручки, повісьте горизонтальну паличку, а на ній прикріпіть кольорові стрічечки та шнурочки. Нехай малюк зав’язує вузлики, коли йому заманеться.

"ВЛУЧНИЙ КИДОК"

Вирийте в землі ямку. На деякій відстані від неї накресліть риску, від якої кидатимете у ямку камінці. Перемагає той, хто поцілить у ямку якнайбільше. Поступово «відсувайте» риску далі від ямки.

"ВЕСЕЛИЙ ДЗВІНОЧОК"

На невисоку гілку повісьте дзвіночок і запропонуйте дитині кидати м’ячик, влучаючи у нього. Якщо дитина легко впорається із завданням, дзвіночок можна перевісити вище.

"СКАРБ"

Скажіть дитині, що сьогодні на прогулянці ви шукатимете скарб. Спрямовуйте її («Прямо», «Праворуч», «Ліворуч», «Повернися», «Нахилися») до того місця, де ви заздалегідь сховали для неї сюрприз.

"КАЛЮЖА"

Запропонуйте дитині не лише ходити по калюжах, але й кидати у неї маленькі камінці, палички, листя. Спостерігайте, які предмети здіймають фонтан бризок, тонуть, залишаються плавати на поверхні. Зверніть увагу дитини на хвилі, що кільцями розбігаються від предмета, що впав.

 

Підготувала вихователь Людмила Черкас