З 16.07. по 21.08.2018 року ДНЗ №2 тимчасово призупинив роботу для проведення ремонтних робіт.

• ghyjk.JPG
  • hkjoli.JPG
  • ty5r6.JPG
  • tyjit.JPG
  • tykiyu.JPG
  • ujoli.JPG

Подяка

Дякуємо Марії Грипіч, мамі Олеся Грипіча, вихованця групи №11, за створення та допомогу в обслуговуванні нашого веб-сайту!

Адміністрація ДНЗ №2

Подяка

Дякуємо Вам, батьки! За те, що довірили своїх дітей нам, обрали наш дитячий садок! Сподіваємось, у нас найкраще – тепло і затишно, радісно і весело. А все завдяки Вам і Вашим дітям. Любові, злагоди, миру і  добра усім родинам нашого садка!

Колектив ДНЗ №2

Подяки батьків

Висловлюємо щиру подяку адміністрації та педагогам ДНЗ №2!

Дякуємо вихователям групи №11 «Вишиванка» Н.Стародуб, Л.Дроздюк за професійну майстерність, педагогічний талант, душевну щедрість у навчанні та вихованні наших дітей упродовж трьох років. Саме ви для них відкрили неповторний світ, вміло вели їх по стежках любові і доброти, запалили в їхніх серцях вогник допитливості, віри у справедливість та себе.

Особливо хочеться подякувати помічнику вихователя Т.Прокопчук за індивідуальний підхід до кожної дитини, відповідальність і уважність.

Ви талановиті, неповторні і віддані своїй праці! А ми, батьки, цінуємо все, що ви зробили для нас і наших дітей!

Батьківський колектив групи №11

Випуск 2015 року

Висловлюємо подяку завідувачу ДНЗ №2 Л.Шершун, вихователям групи №8 Л.Черкас, Т.Кашпуровій, помічнику вихователя Л.Яремчук!

Дякуємо вам за професійну майстерність, людяність, велику любов до своєї професії, особистий внесок у розкритті, розвитку та підтримці талантів у вихованців групи №8 «Ромашка»!

Дякуємо за ваші професіоналізм, творчість, знання та уміння, якими ви поділилися з нашими дітьми!

Нехай Бог пошле вам міцне здоров’я, благополуччя, а зроблені добрі справи повернуться сторицею!

Батьківський колектив групи №8

Випуск 2015 року