Зачекайте, будь ласка!

Cторінка завантажується.

Мапа сайту

Просимо звернути увагу!

З 12.11 по 16.11.2018 р.

ТИЖДЕНЬ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

 

Важливо! 

Зверніть увагу на зміни щодо батьківської плати за харчування дітей в закладах дошкільної освіти м.Рівне з 01.01.2018 року!

Наше кредо

"Не дитину пристосовуємо до дитячого садка, а дитячий садок до неї."

Наш девіз

"Від педагога-інтелектуала до інтелектуального дошкільника."

Гімн ЗДО №2

Слова Л.В.Шершун, музика С.Маринчук 

 

Якщо ти ще маля,

Але тобі вже два,

У садочок завітай,

Світ із друзями пізнай.

Наш "Пізнайко" любить всіх,

Друг — це твій і мій! 

 

Приспів:

Весело, весело, весело нам всім,

Дитсадок "Пізнайко" — ми радієм в нім!

Ми — розумні, ми — кмітливі, інтелектуали — ми,

Неможливо нас перемогти! 

 

У нас щодня дива трапляються,

Сюрпризи не кінчаються,

Хорошим справам ми вчимось,

Чимало в нас вже нагород,

Бо українець ти і я,

Велика дружня ми сім’я.

Ваша думка

Чи була для вас корисною інформація на сайті?

так - 92.7%
ні - 7.3%

Статистика сайту

Користувачі
1
Статті
230
Веб-посилання
7
Перегляди статей
131279

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі

 • 13.jpg
 • 15.jpg
 • 17.jpg
 • 44444.jpg

Тиждень писемності та української мови

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада.

За православним календарем - це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця, послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.

Свято осені

З 22 по  26 жовтня 2018 року пройшли дитячі святкові осінні ранки. Діти разом з педагогами та батьками співали, танцювали, веселилися. Свято кожної групи оригінальне, креативне, неповторне, цікаве.

До вашої уваги фото...

 

Тиждень фізкультури і спорту

15 по 19 жовтня 2018 - відбувся Тиждень фізкультури і спорту. Діти разом з батьками змагалися, робили ранкову гімнастику, грали в ігри, виготовляли нестандартне обладнання, малювали малюнки «Спорт - здоров’я». Все це сприяло зміцненню здоров’я дошкільників, формуванню рухових умінь та навичок у них.

Тиждень безпеки 

08.10-12.10.2018 року - цікаво та змістовно пройшло святкове відкриття та закриття Тижня безпеки дорожнього руху, організовані виставки дитячих малюнків «Обережним будь завжди», музично-спортивна розвага «Будь обережним на дорозі».

День дошкілля

27.09.2018 року усі гуртом весело та дружно святкували День дошкілля. Свято вдалося на славу. Діти веселились, співали, танцювали - розважились добряче. Наприкінці влаштували дитячу дискотеку. Дитячим радощам не було меж.

День знань

03.09.2018 року зібралося чимало дітей у дитячому садку, які радо вітали усіх з Днем знань. День знань - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучала урочиста музика, звідусіль лунали теплі привітання. Усі дружно, поклавши ручку на серденько, співали гімн України. А ще - співали гімн дитячого садка, веселі пісні, танцювали, читали вірші, малювали на асфальті, розповідали про себе, знайомилися.

До вашої уваги фоторепортаж у фотогалереї Перейти до галереї...

 

День прапора

23.08.2018 року, напередодні Дня Незалежності України, ми святкували День Державного прапора. Усі дружно розгорнули полотнище прапора України й відчули, що ми - народ єдиний. А ще танцювали, читали вірші, розповідали про свою країну, її державні символи: гімн, герб, прапор. Тож нехай наш прапор гордо майорить над дитячим садком!

До вашої уваги фото...

 

Літній оздоровчий період 2018

Літо - найкращий час і нам, дорослим, і нашим вихованцям відновити сили після насиченого навчального року, набратися здоров’я і нових вражень. З 01.06. по 31.08. 2018 року у нашому закладі відбулося багато захопливих розваг, цікавих спостережень, дослідів та ігр на свіжому повітрі, занять просто неба і загартувальних процедур. Можна з упевненістю сказати - оздоровчий період пройшов цікаво, активно і з користю!

До вашої уваги фото...

 

День захисту дітей

Ось так 1 червня дитячий народ святкував своє свято - "День захисту дітей"!. До Вашої уваги фотозвіт...

 

 

 

 

 

День вишиванки

З давніх-давен вишита сорочка вважається оберегом. Також вона є символом краси, здоров’я, щасливої долі, родової пам’яті, святості та любові. Сорочка, вишита руками мами, бабусі, прабабусі або ж власними, наділяє людину цілющою силою рідної землі, захищає від усього лихого.

До Вашої уваги, шановні батьки!

Відповідно до розпорядження міського голови від 22.12.2017 №1178-р «Про встановлення грошової норми вартості харчування однієї дитини в день у закладах дошкільної освіти», наказу управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради від 26.12.2017 №523-осн. «Про порядок нарахування батьківської плати в закладах дошкільної освіти» з 01 січня 2018 року встановлено грошову вартість одного дня на 1 дитину:

 • в групах для дітей раннього віку - 20.00 грн;
 • передшкільного - 26.00 грн.

Батьківська плата за харчування дітей в закладах дошкільної освіти м.Рівне становить у розмірі 50% від вартості харчування в день, а саме:

 • в групах для дітей раннього віку - 10.00 грн;
 • передшкільного - 13.00 грн.

А також, забезпечується безкоштовне харчування у закладах дошкільної освіти:

 • дітям-сиротам;
 • дітям, позбавленим батьківського піклування;
 • дітям-інвалідам;
 • дітям із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям», які навчаються у державних і комунальних дошкільних навчальних закладах;
 • дітям, батьки яких є учасниками АТО.

Звільняються від плати за харчування батьки, або особи, які їх замінюють, у яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал з урахуванням індексу зростання цін не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку установлюється Законом України «Про Державний бюджет України» для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних закладах дошкільної освіти.

Забезпечується пільгова плата за харчування в розмірі 50 % для батьків, у сім'ях яких троє і більше дітей. Нарівні з рідними дітьми враховувати падчерок та пасинків, які проживають у цій сім'ї, якщо вони не були враховані в сім'ї іншого з батьків, а також дітей, на яких оформлена опіка у зв’язку зі смертю батьків, позбавленням їх батьківських прав, засудженням до позбавлення волі, включаючи час перебування під слідством або направленням на примусове лікування.

 

Адміністрація ЗДО №2