Зачекайте, будь ласка!

Cторінка завантажується.

Мапа сайту

Просимо звернути увагу!

23.04.-27.04.2018 - Тиждень безпеки життєдіяльності дитини

Важливо! 

Зверніть увагу на зміни щодо батьківської плати за харчування дітей в закладах дошкільної освіти м.Рівне з 01.01.2018 року!

Наше кредо

"Не дитину пристосовуємо до дитячого садка, а дитячий садок до неї."

Наш девіз

"Від педагога-інтелектуала до інтелектуального дошкільника."

Гімн ЗДО №2

Слова Л.В.Шершун, музика С.Маринчук 

 

Якщо ти ще маля,

Але тобі вже два,

У садочок завітай,

Світ із друзями пізнай.

Наш "Пізнайко" любить всіх,

Друг — це твій і мій! 

 

Приспів:

Весело, весело, весело нам всім,

Дитсадок "Пізнайко" — ми радієм в нім!

Ми — розумні, ми — кмітливі, інтелектуали — ми,

Неможливо нас перемогти! 

 

У нас щодня дива трапляються,

Сюрпризи не кінчаються,

Хорошим справам ми вчимось,

Чимало в нас вже нагород,

Бо українець ти і я,

Велика дружня ми сім’я.

Ваша думка

Чи була для вас корисною інформація на сайті?

так - 92.7%
ні - 7.3%

Статистика сайту

Користувачі
1
Статті
228
Веб-посилання
7
Перегляди статей
108787

На сайті 45 гостей та відсутні користувачі

 • chh.JPG
 • cm.jpg
 • dfgj.jpg
 • srtuj.JPG

Шевченківський тиждень

З 09.03.2018 року по 16.03.2018 року у закладі освіти пройшов Шевченківський тиждень, який був приурочений 204-й річниці з нагоди дня народження Тараса Шевченка, геніального поета, класика української літератури. У виконанні дітей та дорослих звучали твори Тараса Шевченка: «Садок вишневий коло хати…», «Якби мені черевики…», «Мені тринадцятий минало…». Любов до країни, рідного краю, природи, людей, як джерело, б’є у його творах.

До Вашої уваги фото...

Хто ж переможе? Зима чи весна?

15.02.2018 року у нашому садочку відбулися Стрітенські гуляння. Діти та педагоги проводжали зиму і закликали весну. Співали веснянки, гралися в ігри, гарно розважалися з вірою у те, що скоро прийде весна.До Вашої уваги фотозвіт про Стрітенські гуляння…

 

Зимова фортеця 2018

12-13.02.2018 року діти та їх батьки, працівники закладу освіти будували снігову фортецю. У процесі її будівництва молодші та старші дошкільники достатньо награлися і навеселилися. Збудували снігову фортецю навколо дитячого садка завдовжки 210 метрів. Така зимова розвага згуртувала навколо себе 298 учасників, додала усім здоров’я і гарного настрою.

На фото можна побачити, як діти і дорослі несли свої перші лопатки снігу, дружно та завзято працювали. Збудували найдовшу, за всі попередні роки, зимову фортецю. Проявили неабиякий креатив, бо на білому снігу виросла калина, зацвіли квіти та заграли кольорами вишиванки. Наша зимова фортеця яскрава і патріотична, адже усі ми бажаємо нашій державі миру та єдності.Завітайте у нашу фотогалерею...

 

Про інтелектуальний розвиток старших дошкільників

у процесі формування

елементарних математичних уявлень

31.01.2018 року на базі закладу відбулося засідання методичного об'єднання з логіко-математичного розвитку дітей дошкільного віку для вихователів ДНЗ міста на тему: "Інтелектуальний розвиток старших дошкільників у процесі формування елементарних математичних уявлень".

Слухачі методичного об'єднання ознайомилися з новими методами та формами роботи з дітьми у процесі формування елементарних математичних понять у дошкільників, а саме: у процесі складання інтелектуальних карт на заняттях з логіко-математичного розвитку. Зрозуміли принципи та методику їх застосування, обговорили критерії ефективності упровадження такого інноваційного методу роботи з дітьми.

У практичній частині засідання переглянули інтегровані заняття з пріоритетом логіко-математичного розвитку, які провели вихователі Г.Гаврилюк, Т.Кашпурова. Упродовж занять діти спільно з педагогом створили "інтелект-карти", які сприяли цілісному усвідомленню математичних понять.

Також на засіданні були представлені навчально-дидактичні матеріали з питань логіко-математичного розвитку дітей з досвіду роботи закладу.

Під час підведення підсумків методичного об'єднання усі учасники висловили бажання про використання інтелектуальних карт у своїй роботі з дітьми.

До Вашої уваги фото...

«Колядує Україна»

30 січня 2018 року у нашому закладі відбулося заключне Різдвяне дійство «Колядує Україна» для дітей, внутрішньо переміщених з Криму, Луганської, Донецької областей за ініціативи громадської організації «Рівненське міське об’єднання товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка. На свято прибули діти та їх батьки, педагоги. Усі разом співали колядки, веселилися, раділи Різдву, а по завершенню – діти отримали подарунки.

До Вашої уваги фото та фрагменти відео з Різдвяного дійства…

До Вашої уваги, шановні батьки!

Відповідно до розпорядження міського голови від 22.12.2017 №1178-р «Про встановлення грошової норми вартості харчування однієї дитини в день у закладах дошкільної освіти», наказу управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради від 26.12.2017 №523-осн. «Про порядок нарахування батьківської плати в закладах дошкільної освіти» з 01 січня 2018 року встановлено грошову вартість одного дня на 1 дитину:

 • в групах для дітей раннього віку - 20.00 грн;
 • передшкільного - 26.00 грн.

Батьківська плата за харчування дітей в закладах дошкільної освіти м.Рівне становить у розмірі 50% від вартості харчування в день, а саме:

 • в групах для дітей раннього віку - 10.00 грн;
 • передшкільного - 13.00 грн.

А також, забезпечується безкоштовне харчування у закладах дошкільної освіти:

 • дітям-сиротам;
 • дітям, позбавленим батьківського піклування;
 • дітям-інвалідам;
 • дітям із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям», які навчаються у державних і комунальних дошкільних навчальних закладах;
 • дітям, батьки яких є учасниками АТО.

Звільняються від плати за харчування батьки, або особи, які їх замінюють, у яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал з урахуванням індексу зростання цін не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку установлюється Законом України «Про Державний бюджет України» для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних закладах дошкільної освіти.

Забезпечується пільгова плата за харчування в розмірі 50 % для батьків, у сім'ях яких троє і більше дітей. Нарівні з рідними дітьми враховувати падчерок та пасинків, які проживають у цій сім'ї, якщо вони не були враховані в сім'ї іншого з батьків, а також дітей, на яких оформлена опіка у зв’язку зі смертю батьків, позбавленням їх батьківських прав, засудженням до позбавлення волі, включаючи час перебування під слідством або направленням на примусове лікування.

 

Адміністрація ЗДО №2

 

На виконання завдань, визначених розділом Х Національної доктрини розвитку освіти, статті 20 Закону України «Про дошкільну освіту», Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 №305 (із змінами), з метою забезпечення прозорості, відкритості і демократичності управління дошкільним навчальним закладом, стимулюванням впливу громадськості на прийняття та виконання керівником закладу відповідних рішень у сфері його управління до Вашої уваги

звіт завідувача

дошкільного навчального закладу (ясел-садка) №2 поглибленого інтелектуального розвитку

Рівненської міської ради

Шершун Лариси Василівни

Упродовж 2016-2017 навчального року керівництво роботою дошкільного навчального закладу (ясел-садка) №2 поглибленого інтелектуального розвитку Рівненської міської ради (далі ДНЗ) здійснювалося відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту», Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 №305 (із змінами), власних Статуту та Концепції, Перспективного плану розвитку ДНЗ №2 на 2013-2018 р.р.