Зачекайте, будь ласка!

Cторінка завантажується.

Мапа сайту

Просимо звернути увагу!

Шановні батьки!

Просимо Вас узяти до уваги тимчасові рекомендації щодо дотримання протиепідемічних заходів у ЗДО №2!

Важливо!

Шановні батьки!

З 20 липня 2020 року ЗДО відновив свою діяльність на тестовому етапі.

Наше кредо

"Не дитину пристосовуємо до дитячого садка, а дитячий садок до неї."

Наш девіз

"Від педагога-інтелектуала до інтелектуального дошкільника."

Гімн ЗДО №2

Слова Л.В.Шершун, музика С.Маринчук 

 

Якщо ти ще маля,

Але тобі вже два,

У садочок завітай,

Світ із друзями пізнай.

Наш "Пізнайко" любить всіх,

Друг — це твій і мій! 

 

Приспів:

Весело, весело, весело нам всім,

Дитсадок "Пізнайко" — ми радієм в нім!

Ми — розумні, ми — кмітливі, інтелектуали — ми,

Неможливо нас перемогти! 

 

У нас щодня дива трапляються,

Сюрпризи не кінчаються,

Хорошим справам ми вчимось,

Чимало в нас вже нагород,

Бо українець ти і я,

Велика дружня ми сім’я.

Ваша думка

Чи була для вас корисною інформація на сайті?

так - 92.7%
ні - 7.3%

Статистика сайту

Користувачі
2
Статті
250
Веб-посилання
7
Перегляди статей
179243

На сайті 3 гостей та відсутні користувачі

  • 98767.jpg
  • 4345678.jpg
  • 7654567.jpg
  • 7876545.jpg
  • 8976578.jpg
  • 67890987.jpg
  • 76567898.jpg
  • 567890987.jpg
  • 876567654.jpg

До Вашої уваги, батьки!

На тестовому етапі відновлення роботи нашого ЗДО будуть працювати лише 3 групи. Наповнюваність дітьми груп не перевищуватиме 15 дітей спискового складу. Прийматися будуть діти 5-ого та 6(7)-ого років життя. Діти раннього та молодшого віку матимуть змогу відвідувати ЗДО по завершенню тестового етапу.

Просимо Вас, батьки, з розумінням віднестися до ситуації, що склалася, та строго дотримуватися Тимчасових рекомендацій щодо дотримання протиепідемічних заходів у ЗДО №2 на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)!

Бережіть здоров'я власне та своїх дітей, працівників ЗДО!

Бажаємо усім здоров'я!

Адміністрація ЗДО №2

Тимчасові рекомендації для батьків

щодо дотримання протиепідемічних заходів у ЗДО №2

на період карантину у зв'язку з поширенням

коронавірусної хвороби (СОVID-19)

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19) та відновлення роботи ЗДО в умовах карантину батьки зобов'язані:

1.Строго дотримуватися фізичної дистанції, маскового режиму та обробки рук антисептиками при вході на територію ЗДО. Захисну маску або респіратор одягати так, щоб були покриті ніс та рот.

2.З метою уникнення скупчення дітей та їх батьків біля чи на території ЗДО строго дотримуватися установлених та узгоджених з вихователем годин ранкового приймання (ранкове приймання дитини до ЗДО та передачу її після закінчення дня буде проводити вихователь групи на території закладу (за несприятливих погодних умов - на вході у приміщення)).

3.Дитину для ранкового приймання приводити лише на окремо визначений вхід у групу або прогулянковий майданчик. Вхід батькам у ЗДО заборонено!

4.Приводити у ЗДО здорову дитину, без жодних ознак респіраторних захворювань.

5.При вході у ЗДО або на прогулянковому майданчику при ранковому прийманні чи передачі дитини після закінчення дня обов'язково проходити з дітьми безконтактний температурний скринінг. Діти, у яких буде виявлено температуру тіла понад 37,2оС або ознаки респіраторних захворювань, прийматися у ЗДО не будуть.

6.Приводити дитину у ЗДО за умови завчасно надісланої електронної медичної довідки на електронну пошту ЗДО: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. У довідці форми 095/о про відсутність медичних протипоказів для відвідування ЗДО обов’язковою є відмітка про відсутність контакту з хворими на інфекційні хвороби, хворими на СОVID-19, з підозрою на СОVID-19 та з особами, які перебувають на самоізоляції упродовж останніх двох тижнів, яка видається лікарями-педіатрами та сімейними лікарями ЦПМСД м.Рівного (на підставі листа управління охорони здоров’я Рівненського міськвиконкому від 02.06.2020 №341, рішення оперативного засідання Комісії ТЕБ та НС м.Рівного (протокол №26 від 08.07.2020)).

7.Негайно повідомляти вихователів або медичних працівників ЗДО про підвищення температури у дитини удома (в тому числі у вихідні дні).

8.Обов'язково надсилати електронну медичну довідку форми 095/о про епідеміологічне оточення у разі невідвідування дитиною ЗДО упродовж 7 днів.

9.Мінімізувати контакти з вихователями, іншими дітьми та їх батьками, усі питання вирішувати дистанційно, використовуючи інтернет-ресурси, соціальні мережі, телефон.

Підготувати дитину до змін у прийманні до ЗДО та перебуванні в ньому з метою уникнення тривоги чи стресу.

Шановні батьки!

Розпочинається прийом дітей у ЗДО №2 згідно списків електронної черги.

Для зарахування дитини необхідно подати такі документи:

1. Заяву згідно поданого зразка.

2. Копію свідоцтва про народження дитини.

3. Довідку про місце реєстрації дитини у м.Рівне.

Усі документи необхідно скласти у окремий файл та залишити черговому на вході у ЗДО №2 лише після телефонного дзвінка.

Просимо Вас при поданні документів дотримуватися усіх необхідних карантинних заходів!

Зразок заяви:

1 червня – Міжнародний день захисту дітей!

У перший літній день в Україні, як і усьому світі, відзначають веселе та радісне свято - Міжнародний день захисту дітей!

Прекрасне свято надій на наше краще майбуття. Адже саме у дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони зростали здоровими і щасливими, прославляли свої родини, рідний край!

Прощавай, садок дитячий!

Як швидко збігають дні!

Ось і настав довгоочікуваний час прощання наших старших дошкільнят з рідним дитячим садочком.

Сьогодні наші хлопчики та дівчатка, а їх 121, - випускники! І не дивлячись на те, що ми не маємо можливості зустрітися на випускному святі, хочемо попрощатися з вами на відстані!

Дитячі мрії про літо!

Сьогодні, 27- го травня, пропонуємо Вам разом з дитиною помріяти про літечко, яке незабаром прийде!

Літо, літечко! Пора теплих і сонячних днів, довгих і веселих прогулянок, цікавого відпочинку і захопливих мандрівок! Діти з нетерпінням чекають на нього, уявляють і мріють.

Гартуймося улітку!

Літо - найкраща пора для гарту наших малюків! У цей час яскраве сонечко, свіже повітря і тепла водичка особливо зміцнюють здоров'я дітей. Потрібно лише подружитися з ними і розпочати щоденний гарт.

Гартувати - це значить впливати на організм тими факторами, які часто є причиною захворювання.

"Вільні матеріали"

Як активізувати пізнавальні інтереси дітей, їх креативність, збагатити ігрову діяльність без зайвих витрат удома?

Теорію «вільних матеріалів» створив архітектор Симон Ніколсон у 1972 році, коли розмірковував над розвитком креативності.

 

Психологічна забавка

Дитина удома - це сміх і радість, а іноді - сльози і капризи, шум і гам. Як же допомогти їй позбутися негативних станів і емоцій, надмірної енергії, переживань, страху, агресії, роздратування, болю, образ?

Саме сьогодні, 25 травня, пропоную Вам, батьки, погратися з дитиною у одну психологічну забавку, яка дозволить усім негативним емоціям проявитися і не тільки дитячим, а і Вашим.

"РОЗУМНА ГРА"

Сьогодні, 22-го травня, пропонуємо погратися з дитиною у "розумну" логіко-математичну гру-головоломку "Колумбове яйце"! Крилатий вислів "Яйце Колумба" означає "несподівано простий вихід із скрутного положення". З історією виникнення головоломки Ви можете ознайомитися з відео, викладеного нижче.

Гра-головоломка дуже цікава як для дітей, так і дорослих! Вона розвиває логічне мислення, уяву, увагу, творчі здібності!

День вишиванки!

Щороку у третій четвер травня ми святкуємо День вишиванки. Свято, яке покликане відроджувати національні традиції українського народу. Такою святковою традицією стало одягання сорочки-вишиванки, як оберегу для кожного з нас, символу патріотизму, любові до рідної країни. Кольори, візерунки, спосіб вишивання також мають свої значення і несуть у собі унікальність, яскравість, стильність.

Цікаві ідеї логічних і творчих ігор

з лічильними паличками!

Якщо сьогодні, 20-го травня, Ви задумалися, як провести час разом з дитиною, пропонуємо погратися з лічильними паличками! Не тільки погратися, а й поміркувати та уявити!

Для таких ігор потрібно зовсім небагато - лічильні палички. Якщо у Вас їх немає, не засмучуйтеся!

На гостині у Сонечка!

Сьогодні, 19-го травня, запрошуємо вас, любі діти та батьки, на гостину до Сонечка. Навесні воно таке яскраве і привітне, тепле і лагідне, промінцями так і виграє. З неба усміхається, лоскоче, жмурить, зігріває, веснянки діточкам малює!

Яке Сонечко? Якої форми? Де живе? Коли встає, а коли лягає спати? Коли його можна побачити? Що воно робить?

Малюк у світі музею!

Якщо Вашій дитині уже виповнилося три роки, саме час розпочати знайомити її з незрівнянним світом музею. Маленька дитина - дуже захоплива особистість. Відвідавши музей, вона може збагатити свої враження від предметів, яких вона ніколи не бачила, розширити світогляд, отримати нову і цікаву інформацію про навколишній світ!

Міжнародний день сім'ї

Сьогодні, 15 травня, в усьому світі відзначають Міжнародний день сім'ї.

Сім'я - це найбільша цінність для кожного з нас.

Адже у ній розпочинається життя людини, виховання дитини, формування її як особистості, пізнання нею світу.

Як навчити дитину музичному ритму?

Пропонуємо сьогодні, 14-го травня, Lifehack з відео-занять від нашого музичного керівника Світлани Маринчук та її синочка Давида!

Любі діти та батьки, давайте створимо великий оркестр і заграємо мелодію разом з нами!

Чарівний світ LEGO!

Сьогодні, 13-го травня, пропонуємо Вам помандрувати у "Чарівний світ LEGO"!

Назва конструктора "LEGO" походить від слова "Leg-godt", що у перекладі з данської означає "грай із задоволенням". На початку 2000 року Британська асоціація торговців іграшками визнала конструктор "Іграшкою століття".