Зачекайте, будь ласка!

Cторінка завантажується.

Мапа сайту

Просимо звернути увагу!

На Положення про академічну доброчесність учасників освітнього процесу ЗДО №2 (розділ "Установчі документи", пункт 17)  

Важливо!

17.05 - 21.05.2021 - Тиждень безпеки дорожнього руху

Наше кредо

"Не дитину пристосовуємо до дитячого садка, а дитячий садок до неї."

Наш девіз

"Від педагога-інтелектуала до інтелектуального дошкільника."

Гімн ЗДО №2

Слова Л.В.Шершун, музика С.Маринчук 

 

Якщо ти ще маля,

Але тобі вже два,

У садочок завітай,

Світ із друзями пізнай.

Наш "Пізнайко" любить всіх,

Друг — це твій і мій! 

 

Приспів:

Весело, весело, весело нам всім,

Дитсадок "Пізнайко" — ми радієм в нім!

Ми — розумні, ми — кмітливі, інтелектуали — ми,

Неможливо нас перемогти! 

 

У нас щодня дива трапляються,

Сюрпризи не кінчаються,

Хорошим справам ми вчимось,

Чимало в нас вже нагород,

Бо українець ти і я,

Велика дружня ми сім’я.

Ваша думка

Чи була для вас корисною інформація на сайті?

так - 92.7%
ні - 7.3%

Статистика сайту

Користувачі
2
Статті
213
Веб-посилання
7
Перегляди статей
87821

На сайті 12 гостей та відсутні користувачі

  • 100110.jpg
  • 123321.jpg
  • 144114.jpg
  • 155115.jpg
  • 233223.jpg
  • 334455.jpg
  • 944994.jpg
  • 33003300.jpg
  • 33884477.jpg
  • 90988987.jpg

Тиждень безпеки життєдіяльності

Цікаво та пізнавально пройшов Тиждень безпеки життєдіяльності у нашому ЗДО.

Упродовж тижня було проведено ряд виховних заходів спрямованих на формування у дошкільників свідомого ставлення до свого життя та здоров’я, дотримання основних правил безпечної поведінки у природі, на вулиці, при пожежі, особистої безпеки.

Усі, і дорослі, і малі, повправлялися у об’єктовому тренуванні «Пожежа».

Наприкінці тижня провели бесіди з дітьми, аби з’ясувати, що їм сподобалося та запам’яталося.

Пам’ятаймо завжди всюди, безпека дитини – спокій родини!

Перегляньте наші світлини…

Готуємось до Великодня

Світлини про те, як ми готувалися до Великодніх свят і в дитячому садочку, і удома!

"День Землі" - 2021

Ми бережемо Землю!

А ви?

Робіть, як ми!

"Безпека очима дітей"

Рух заради здоров'я

У рамках проведення міського фестивалю зарядки «Рух заради здоров’я» з нагоди Всесвітнього дня здоров'я 20.04.2021 року наші вихованці та працівники активно долучилися до її проведення. Усі з великим бажанням виконували ранкову зарядку на свіжому повітрі з різноманітним спортивним інвентарем під веселий музичний супровід. Ураховуючи карантинні обмеження діти, з дотриманням дистанції жваво виконували на своїх ігрових майданчиках фізичні вправи. Було неймовірно цікаво, адже до нас усіх завітали яскраве сонечко, бджілка-трудівниця та веселий клоун.

Усі ми, діти та дорослі, отримали величезний заряд позитиву та бадьорості й прийшли до висновку, що украй необхідний для життя рух, щоб зберегти своє здоров’я.

 Сьогодні наш челендж – «Рух заради здоров’я»!

Наші світлини…

"Вервечка добра" - 2021

У ці весняні милосердні дні працівники нашого ЗДО, діти та їх батьки доєдналися до благодійної традиції «Вервечка добра», яку започаткував фонд «Скарбничка надії» та ЗДО №17 на допомогу онкохворим дітям. На підтримку хворих діток наші вихованці та їх батьки, працівники створили довгелезну «Вервечку добра», прив’язавши до неї малюнки з побажаннями, купюри сувійчиком, обгорнуті папером.

 Надіємося, що наша невеличка пожертва допоможе діткам у лікуванні.

 Наші серця відкриті творити добро!

Ми про вас думаємо, підтримуємо та бажаємо найшвидшого одужання!

Привітайте нас, адже ми – переможці!

 Сьогодні нам украй важливо розповісти про здобутки і перемоги нашого педагогічного колективу.

Для нас знаковою подією стала участь у I турі XVIII обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості, на який ми представили два власних творчих доробки.

Зокрема, Сертифікат на поширення отримав навчально-методичний посібник «Дистанційна освіта дошкільників: нові підходи у роботі ЗДО» як авторський досвід, що умістив у себе усі напрацювання педагогів в умовах жорсткого карантину з нашими малюками та їх батьками, урахувавши їхні ресурси і побажання, електронні комунікації, щоб підтримувати зворотній зв’язок. Завдяки сучасним інтерактивним навчальним та творчим завданням, іграм, проєктам, акціям, конкурсам, яскравим додаткам і фотоматеріалам наш посібник набув змістовності, зрозумілості й привабливості, що допоможе дорослим та дітям цікаво, корисно проводити час, малюкам – пізнавати світ.

Призером став навчально-дидактичний посібник «Дитяча гра як орієнтир на сталий стиль життя», який виборов II місце на міському конкурсі-ярмарку та ІІІ - обласному. За такий неймовірний успіх педагогічний колектив нагороджений Грамотою управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради та Дипломом управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації.

Задля щасливого, комфортного майбутнього життя наступних поколінь ми уже спрямували освітню діяльність у нашому ЗДО на сталий розвиток, переосмислення та вироблення нових і ціннісних особистісних підходів до збереження себе й своєї країни, людей, що у ній живуть, загалом – усієї планети Земля.

Величезне бажання діяти в такому напрямі допомогло нам укласти посібник-призер, у якому ми подали творчо розроблені нами авторські сталі ігри, що формують у дошкільнят життєво доцільні моделі поведінки, навички і звички екологічно-, економічно-, соціально необхідні для існування сучасного суспільства. У зміст кожної гри ми поклали педагогічну модель-«емпауерменту», що означає: «Від мотивування та інформування дошкільнят, до їхніх практичних дій».

Не витрачайте часу на роздуми – гайда до дій! У цьому Вам допоможуть наші сталі ігри.

Укотре ми пишаємося здобутками і перемогами нашого педагогічного колективу!

Привітайте нас, адже ми - переможці!

Лариса Шершун

«Ми обираємо здоров’я!»

Весело, емоційно, рухливо, пізнавально і спортивно пройшов Усесвітній день здоров'я у нашому ЗДО. Цьогоріч він пройшов під гаслом: «Дбаємо про власне здоров’я! Навчаємось здоровому способу життя!».

Святковий день ми розпочали з веселої ранкової гімнастики та інтегрованих занять валеологічного і фізичного спрямування. Розумінню цінності власного фізичного, духовного, соціального і морального здоров’я сприяли проведені упродовж дня з дітьми українські народні рухливі ігри, групові змагання-естафети, бесіди-обговорення, вирішення проблемних ситуацій, читання творів, перегляд відеопрезентацій тощо. Весела і пізнавальна прогулянка ще більше збадьорила малюків, додала їм здоров'я, міці і сили.

У цей день наші старші дошкільники презентували власний проєкт «Дерево здоров’я» та інтелектуальну мапу «Що допоможе мені зберегти здоров'я?».

Урешті-решт, увесь день ми активно рухались, думали і говорили про здоров'я, адже навчались його берегти та дбати про нього. Жити ЗДОРОВО – це так актуально і сучасно! Дбаймо про своє здоров'я не лише сьогодні, а й завжди!

Ми обираємо здоров’я, а Ви?

Ласкаво просимо до театру

Цьогоріч у нашому ЗДО святкували Усесвітній день театру. У цей день наші вихованці і педагоги занурилися в незрівнянний світ театрального мистецтва, адже до них у кожну групу завітала вистава. Педагоги спільно з дітьми улаштували справжні казкові дійства, використавши різноманітні види театру: ляльковий, пальчиковий, тіньовий, маріонеток, масок, настільний, магнітний, на фланелеграфі, інші. А от наші старші дошкільники уподобали гру в інтерактивних драматизаціях, де самі були режисерами й акторами.

Також педагоги ознайомили дітей з історією виникнення театру та професіями у ньому: режисера, актора, гримера, декоратора, оформлювача, костюмера, суфлера, касира, гардеробника, іншими.

Від проведеного дня усі, дорослі і малі, отримали неймовірні враження, розкрили свої творчі та акторські здібності. Укотре, собі й іншим, довели: «Ми - талоновиті!». Запрошуємо Вас упевнитись у цьому.

Насолодіться грою наших акторів!

Фотовиставка "Моя Україна"

Запрошуємо усіх віртуально помандрувати нашою Україною…

Виставка світлин вихованців 3-ого р.ж. (групи №1,4,6)

Виставка світлин вихованців 4-ого р.ж. (групи №3,7,9,13)

Виставка світлин вихованців 4-ого р.ж. (групи №2,5,12)

Виставка світлин вихованців 5-ого р.ж. (групи №8,10,11)

Збережемо воду разом!

 

22 березня 2021 року в нашому ЗДО відзначали Усесвітній день води.

В усіх групах пройшли тематичні заняття, де діти ознайомилися з цікавими фактами про воду, її властивостями, збереженням і ощадливим використанням. Діти із великим бажанням переглянули мультфільм «Крапля води», читали вірші й оповідання, прислів’я, приказки про воду, а у процесі пошуково-дослідницької діяльності збагатили свої знання та виявили ще більший пізнавальний інтерес. Особливої радості додали ігри з водою, під час яких діти весело бавилися з нею.

А от старші дошкільники під час інтелектуальної вікторини продемонстрували свої гарні знання про воду.

У цей день наш ЗДО збагатився новими інтелектуальними мапами, проєктами, творчими колажами «Ми бережемо воду. А ви?».

Завітайте до наших світлин ….

Виставка дитячих малюнків

«Кольоровий світ природи»

"Коли захочемо намалювати

картину незвичайної краси,

розглянемо ми у природи барви

й позичимо найкращі кольори."

Н.Рубальська

Усіх запрошуємо зазирнути в чарівний світ дитячої уяви та насолодитися яскравими барвами природи.

«Вірші про вічне» до дня народження Ліни Костенко

«Душа летить в дитинство,

як у вирій, бо їй на світі

тепло тільки там…»

Ліна Костенко

19 березня 2021 року святкувала свою дев’яносто першу річницю від дня народження українська поетеса, геніальна людина, одна з найвідоміших жінок сучасної України - Ліна Костенко.

Ліна Костенко - авторка понад 15 поетичних збірок, найвідоміших в Україні романів у віршах. Її вислови та рядки завжди влучні, змушують думати, відчувати і розуміти, надихають змінюватися та робити світ навколо себе кращим.

Не залишилися і ми осторонь святкування дня народження Ліни Костенко. Наші педагоги розповіли своїм вихованцям про поетесу та її творчість. Усі разом, дорослі і діти, декламували та малювали її вірші.

Перегляньте наші світлини…

«Реалізація завдань програми для сталого розвитку в ЗДО»

 

Освіта для сталого розвитку - це сучасний підхід до освітнього процесу, який орієнтує на формування нового світогляду у дітей, спрямованого на стосунки з навколишнім світом, здоровий спосіб життя та екологічно, соціально, економічно доцільні дії.

Для молодих вихователів, на базі ЗДО №2 (директор Шершун Л.В., вихователь-методист Ткачук А.П.) 18.03.2021р. проведено консультацію з теми «Реалізація завдань програми для сталого розвитку в ЗДО».

Молодим педагогам надали консультацію щодо здійснення діяльнісного та інтегрованого підходів, використання методу проєктів у процесі реалізації завдань програми для сталого розвитку в ЗДО.

Вихователі Ірина Мельничук та Людмила Дроздюк (ЗДО №2), з метою закріплення теоретичного матеріалу, презентували молодим колегам відеозаняття та дидактичні матеріали.

Молоді педагоги отримали міні - порадники.

Поки ми, українці, думаємо, як забезпечити сталий стиль життя, то увесь світ уже діє.

Годі думати, давайте діяти разом!

Лариса Лукашук, консультант із питань освітнього процесу в ЗДО

КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Рівненської міської ради

«Вірші Тараса у нашому серці»

 

Упродовж цього тижня ми мандрували «Тарасовими стежками», адже у нас проходили Шевченківські дні. В усіх групах були проведені тематичні заняття до дня народження видатного письменника, поета і художника Тараса Шевченка.

З нагоди 207-ї річниці від дня народження Кобзаря було проведено літературно-музичну композицію «Вірші Тараса у нашому серці». Усі, дорослі і малі, читали вірші Тараса Шевченка, які і нині не утратили своєї актуальності, згадували цікаві та маловідомі епізоди з його життя. Адже життя великого співця України та його твори - це наша історія, яку ми повинні знати і шанувати.

Щоразу, читаючи твори великого Шевченка, вони звучать по-новому і викликають зворушливі почуття у душі кожного із нас.

Особливо до душі вірші Кобзаря у виконанні дітей. Наші вихованці люблять творчість Тараса Шевченка і завжди з великим бажанням вчать напам’ять його вірші.

Завітайте у наші світлини і читайте геніальні поетичні Тарасові рядки разом з нами!

«Весна-весна прийде…»

 

За вікном зимові дні, а до нас прийшла справжня весна. Це означає, що наші найстарші вихованці закликали та вітали її на святкових ранках «Весна-весна прийде…» піснями, таночками, веснянками і хороводами. Також діти щиро привітали зі святом Весни своїх мам, бабусь, сестричок, подружок.

Весела і радісна, тепла і весняна атмосфера панувала у музичному залі. На жаль, ми не можемо вас, любі наші батьки, запросити на свято до малечі, адже ми ще й досі працюємо в умовах карантину.

Просимо вас помилуватися своїми дітьми у наших світлинах…

Колективний перегляд занять

з логіко-математичного розвитку

 

Вихователі Оксана Квач та Катерина Тофан довели, що граючись діти розвиваються та навчаються.

Діти з цікавістю і бажанням гралися із шістьма цеглинками конструктора LEGO, рахували, називали кольори, намалювали картину.

А як цікаво було відлетіти на чарівному килимі у країну «Чарівних фігур»! Чарівними фігурами виявились геометричні, їх досліджували і вимірювали. На них весело пограли у «Твістер».

Завітайте у нашу галерею…

"ЛЕСИН ДЕНЬ"

(до 150-річчя від Дня народження Лесі Українки)

 

«Ні! Я жива! Я буду вічно жити!

Я в серці маю те, що не вмирає!»

Леся Українка

 

До святкування 150-річчя від Дня народження української письменниці, драматурга, перекладача та поетеси Лесі Українки, ми готувалися заздалегідь. Учили напам’ять та декламували вірші: «Вишеньки», «На зеленому горбочку», «Як дитиною, бувало…», «Мамо, іде вже зима», «Літо краснеє минуло», «Тиша морська». А ще намалювали їх, перечитали казку «Біда навчить», заспівали «Місяць яснесенький, промінь тихесенький…», пограли в улюблені Лесині ігри. Цьогоріч не обійшлося без перегляду власне написаної та зрежисованої музичними керівниками театральної постановки «Лесин сон», у якій брали участь вихованці та педагоги. Ця творча композиція була побудована на Лесиних творах.

Зворушливо та творчо пройшли літературні читання для педагогів, які мали можливість укотре перечитати улюблені вірші Лесі Українки, замислитися над змістом життя, відчути подих і красу рідної природи, насолодитися поетичними рядками. Лесина творчість жила і буде жити у наших серцях!

Світлини з Лесиного дня…

«Про гуманне та відповідальне ставлення до тварин»

Цьогоріч ми знову долучилися до проведення Всеукраїнського заняття доброти «Про гуманне та відповідальне ставлення до тварин».

Наші педагоги розробили конспекти пізнавальних занять про тварин, урахувавши вікові особливості дітей та розкрили такі питання:

1)Домашні тварини - це відповідальність, а не іграшка.

2)Причини появи безпритульних тварин.

3)Що забороняється під час зустрічі з безпритульною собакою?

Усі ми піклуємося і дбаємо про здоров’я наших чотирилапих друзів!

Наші світлини…

«Рідна наша мова»

 

«Мово рідна, слово рідне,

Хто вас забуває,

Той у грудях не серденько,

А лиш камінь має.»

Сидір Воробкевич

 

Сьогодні у нашому ЗДО скінчився тематичний тиждень «Рідна наша мова», упродовж якого діти та їх батьки, працівники славили рідну мову, оспівували її велич та красу, милувались багатогранністю її звучання.

Представлена дітьми та дорослими музично-літературна композиція «Мова наша рідна» торкнулася усіх глядацьких сердець.

Рідна мова звучала у віршах, піснях, танцях та у театральному дійстві. Традиції нашого народу та сучасність, пісні та танці, «мовні перли» зворушливо поєдналися у новій постановці української народної казки «Пан Коцький».

Новизни та драйву усім додало виконання дітьми репу про калинову, солов’їну, барвінкову, світанкову, кольорову, рушникову, веселкову, малинову, мелодійну, ніжну, милу, українську рідну мову.

Завітайте у наші світлини!

Співайте разом з нами!

«Спорт ми любимо, з фізкультурою дружимо»

Укотре ми, педагоги, переконалися, що наші вихованці люблять фізкультуру і спорт. Адже, тиждень фікультури і спорту «Спорт ми любимо, а з фізкультурою дружимо» у нашому ЗДО пройшов «на ура»!

Діти з великим задоволенням поспішали на ранкову, музично-ритмічну, корекційно-оздоровчу гімнастику. Кожен день був наповнений цікавими заняттями з фізкультури, спортивними іграми, народними руханками, перегонами на санчатах, лижах, розвагами, естафетними-змаганнями, зимовими забавами. Віртуальні подорожі з улюбленими героями мультфільмів, казок додали ще більшого бажання виконувати спортивні вправи.

До Вашої уваги світлини…