З 2 січня 2020 року встановлено батьківську плату за харчування дітей у закладах дошкільної освіти в розмірі 60% від вартості харчування на день. Із детальною інформацією можна ознайомитися за посиланням.

Cьогодні, 2 квітня,

Міжнародний день

дитячої книги!

Прочитаймо улюблені книги своїм малюкам!

172068

"Міжнародний день дитячої книги!"

Сьогодні, 2-ого квітня, Міжнародний день дитячої книги!

Як писав В.О.Сухомлинський: "Книга - це віконце, через яке діти бачать і пізнають світ, себе."

"Тарасові стежки"

10 березня 2020 року в нашому ЗДО відбулася літературно-музична композиція «Тарасові стежки», приурочена до 206-річниці з дня народження Т.Г.Шевченка.

Усі ми, діти та працівники, переглянули відеопрезентацію про його життя, декламували вірші Т.Г.Шевченка. А ще, ми співали Тарасові вірші та пограли у улюблені його ігри.

"Весна, весна прийде"

Уже 4-5 березня 2020 до нас у ЗДО завітала справжня весна. А це означає, що наші старші дошкільники закликали її на святкових ранках «Весна, весна прийде».

Перегляньте наші світлини...

Рідна мова - країни основа!

З 17.02 по 21.02.2020 року у нашому ЗДО пройшов тематичний тиждень «Рідна мова - країни основа».

Кожен день тижня мав свою назву й збагатив знання дітей про рідну мову, її поетів і письменників, країну і народ.

Колядуємо, щедруємо, радіємо, святкуємо!

14 січня 2020 року у нашому ЗДО пройшло неперевершене Різдвяне дійство. Різдвяна зірка, колядки, щедрівки, засівання об’єднали у дружнє родинне коло вихованців та педагогів під час святкового заходу. Віншування під назвою «Україна колядує - разом з нею ми» наповнило наші серця вірою у мирне, щасливе майбутнє нашої України.

Новоріччя у нашому дитячому садку

З 23 по 27 грудня 2019 року у нашому закладі дошкільної освіти пройшли дивовижні новорічні свята. Це надзвичайно радісний час для наших вихованців, їхніх батьків, гостей. Усі, дорослі та малі, весело зустрічали Новий рік і Різдво. Адже до них завітали: чарівна новорічна казка, справжні дива, неймовірні сюрпризи.

Святкова зустріч

У чудовий день, день Святого Миколая, відбулася ще одна зустріч з нашими друзями з Варшави. Ми продовжили реалізацію спільного проекту «Сезони року». У режимі «онлайн» пройшло тематичне заняття «Свято наближається, Різдво починається».

Наші діти розповіли одноліткам із Польщі про свої зимові розваги та свято Різдва, пограли у «сніжки», власноруч виготовили новорічні іграшки та прикрасили ними ялинку.

Я та мої права

У світі всі малята –

і хлопчики й дівчатка –

повинні право мати

щасливими зростати.

Леся Вознюк

З 09.12. по 13.12.2019 року у ЗДО пройшов тематичний тиждень «Я та мої права».

Зі святом, дрогі татусі-воїни!

Сьогодні у нас пройшло урочисте і веселе свято до Дня збройних сил України! Відбулися спортивні змагання і музичні розваги для старших дошкільнят з татусями та матусями, які розпочалися зі звучання гімну України. Усі дружньо вітали татусів-воїнів, разом з ними змагалися та раділи.

День народження любого дитячого садка!

Весело і гучно діти святкували День народження любого дитячого садка. Сьогодні йому 31 рік. З святом нас вітали справжні Фіксики - актори театру «Диво». З ними ми потанцювали, поспівали, погралися. Веселий настрій був у всіх дітей. А Владислав Кучинський подарував такі віршовані рядки:

Упроваджуємо модерні ефективні мовленнєві технології

27.11.2019 у нашому ЗДО відбулося засідання методичного об’єднання для вихователів ЗДО міста з питання формування мовленнєвої компетенції дошкільників.

Саме сьогодні наш педагогічний колектив поділився набутим досвідом з упровадження модерних ефективних мовленнєвих технологій: методів «сторітелінгу» та «кубування».

"Онлайн-зустріч" з друзями із Варшави

З метою обміну досвідом роботи двох дитячих садків, нашого «Пізнайко» та з Варшави «Під веселою полуничкою», було запроваджено спільний проект «Пори року».

30 жовтня відбулася перша «жива» зустріч дітей та працівників у режимі «онлайн». Вихованці групи №7 та їх однолітки з Польщі мали змогу розповісти про «дари осені», дослідити гарбуз і пограти з ним.