Зачекайте, будь ласка!

Cторінка завантажується.

Мапа сайту

Просимо звернути увагу!

З 16.07. по 21.08.2018 року ДНЗ №2 тимчасово призупинив роботу для проведення ремонтних робіт.

Важливо! 

Зверніть увагу на зміни щодо батьківської плати за харчування дітей в закладах дошкільної освіти м.Рівне з 01.01.2018 року!

Наше кредо

"Не дитину пристосовуємо до дитячого садка, а дитячий садок до неї."

Наш девіз

"Від педагога-інтелектуала до інтелектуального дошкільника."

Гімн ЗДО №2

Слова Л.В.Шершун, музика С.Маринчук 

 

Якщо ти ще маля,

Але тобі вже два,

У садочок завітай,

Світ із друзями пізнай.

Наш "Пізнайко" любить всіх,

Друг — це твій і мій! 

 

Приспів:

Весело, весело, весело нам всім,

Дитсадок "Пізнайко" — ми радієм в нім!

Ми — розумні, ми — кмітливі, інтелектуали — ми,

Неможливо нас перемогти! 

 

У нас щодня дива трапляються,

Сюрпризи не кінчаються,

Хорошим справам ми вчимось,

Чимало в нас вже нагород,

Бо українець ти і я,

Велика дружня ми сім’я.

Ваша думка

Чи була для вас корисною інформація на сайті?

так - 92.7%
ні - 7.3%

Статистика сайту

Користувачі
1
Статті
223
Веб-посилання
7
Перегляди статей
126147

На сайті один гість та відсутні користувачі

 • ghyjk.JPG
 • hkjoli.JPG
 • ty5r6.JPG
 • tyjit.JPG
 • tykiyu.JPG
 • ujoli.JPG

Випускні святкові ранки

24, 25, 30 травня 2018 року відлунали дитячі випускні святкові ранки «Музей «Речі дитинства»», «Казковий потяг», «Урочиста церемонія вручення премії «Оскар»», які відзначилися своєю оригінальністю, неповторністю, креативністю…

До вашої уваги фото…

День захисту дітей

Ось так 1 червня дитячий народ святкував своє свято - "День захисту дітей"!. До Вашої уваги фотозвіт...

 

 

 

 

День вишиванки

З давніх-давен вишита сорочка вважається оберегом. Також вона є символом краси, здоров’я, щасливої долі, родової пам’яті, святості та любові. Сорочка, вишита руками мами, бабусі, прабабусі або ж власними, наділяє людину цілющою силою рідної землі, захищає від усього лихого.

Спартакіада-2018

16.05.2018 команда "Пізнайко" здобула І-ше призове місце у міській зональній спартакіаді 2018 року для старших дошкільників ДНЗ №2,7,11,50.

До Вашої уваги фото. 

Тиждень безпеки дитини

Весело та пізнавально у дитячому садку пройшов Тиждень безпеки дитини з 23 по 27 квітня 2018 року.

Варто відзначити об’єктове тренування за сигналом «Пожежа», бо упродовж 11 хвилин евакуювалися усі працівники з дітьми, дотримуючись Плану - схеми та правил евакуації.

Святкові відкриття та закриття Тижня безпеки дитини вразили органічно поєднаними навчальними і практичними діями дітей під час надзвичайних ситуацій. Старші дошкільники із задоволенням продемонстрували здобутий досвід молодшим.

Упродовж Тижня були організовані виставки дитячих малюнків, плакатів «Безпека життя і здоров’я дитини». В усіх групах пройшли тематичні заняття, сюжетно-рольові ігри, розваги.

На завершення Тижня діти переглянули театральну виставу «Небезпечна пригода», яка сприяла підвищенню у них рівня знань, умінь і навичок з особистої безпеки та навчала практично діяти під час надзвичайних ситуацій.

До Вашої уваги фото...

Шевченківський тиждень

З 09.03.2018 року по 16.03.2018 року у закладі освіти пройшов Шевченківський тиждень, який був приурочений 204-й річниці з нагоди дня народження Тараса Шевченка, геніального поета, класика української літератури. У виконанні дітей та дорослих звучали твори Тараса Шевченка: «Садок вишневий коло хати…», «Якби мені черевики…», «Мені тринадцятий минало…». Любов до країни, рідного краю, природи, людей, як джерело, б’є у його творах.

До Вашої уваги фото...

До Вашої уваги, шановні батьки!

Відповідно до розпорядження міського голови від 22.12.2017 №1178-р «Про встановлення грошової норми вартості харчування однієї дитини в день у закладах дошкільної освіти», наказу управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради від 26.12.2017 №523-осн. «Про порядок нарахування батьківської плати в закладах дошкільної освіти» з 01 січня 2018 року встановлено грошову вартість одного дня на 1 дитину:

 • в групах для дітей раннього віку - 20.00 грн;
 • передшкільного - 26.00 грн.

Батьківська плата за харчування дітей в закладах дошкільної освіти м.Рівне становить у розмірі 50% від вартості харчування в день, а саме:

 • в групах для дітей раннього віку - 10.00 грн;
 • передшкільного - 13.00 грн.

А також, забезпечується безкоштовне харчування у закладах дошкільної освіти:

 • дітям-сиротам;
 • дітям, позбавленим батьківського піклування;
 • дітям-інвалідам;
 • дітям із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям», які навчаються у державних і комунальних дошкільних навчальних закладах;
 • дітям, батьки яких є учасниками АТО.

Звільняються від плати за харчування батьки, або особи, які їх замінюють, у яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал з урахуванням індексу зростання цін не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку установлюється Законом України «Про Державний бюджет України» для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних закладах дошкільної освіти.

Забезпечується пільгова плата за харчування в розмірі 50 % для батьків, у сім'ях яких троє і більше дітей. Нарівні з рідними дітьми враховувати падчерок та пасинків, які проживають у цій сім'ї, якщо вони не були враховані в сім'ї іншого з батьків, а також дітей, на яких оформлена опіка у зв’язку зі смертю батьків, позбавленням їх батьківських прав, засудженням до позбавлення волі, включаючи час перебування під слідством або направленням на примусове лікування.

 

Адміністрація ЗДО №2