Зачекайте, будь ласка!

Cторінка завантажується.

Мапа сайту

Просимо звернути увагу!

З 1 січня 2022 року змінюється вартість харчування у ЗДО.

Із детальною інформацією можна ознайомитись за посиланням.

Важливо!

ВІТАЄМО З НОВИМ 2022 РОКОМ ТА РІЗДВЯНИМИ СВЯТАМИ!

Наше кредо

"Не дитину пристосовуємо до дитячого садка, а дитячий садок до неї."

Наш девіз

"Від педагога-інтелектуала до інтелектуального дошкільника."

Гімн ЗДО №2

Слова Л.В.Шершун, музика С.Маринчук 

 

Якщо ти ще маля,

Але тобі вже два,

У садочок завітай,

Світ із друзями пізнай.

Наш "Пізнайко" любить всіх,

Друг — це твій і мій! 

 

Приспів:

Весело, весело, весело нам всім,

Дитсадок "Пізнайко" — ми радієм в нім!

Ми — розумні, ми — кмітливі, інтелектуали — ми,

Неможливо нас перемогти! 

 

У нас щодня дива трапляються,

Сюрпризи не кінчаються,

Хорошим справам ми вчимось,

Чимало в нас вже нагород,

Бо українець ти і я,

Велика дружня ми сім’я.

Ваша думка

Чи була для вас корисною інформація на сайті?

так - 92.7%
ні - 7.3%

Статистика сайту

Користувачі
2
Статті
209
Веб-посилання
7
Перегляди статей
98320

На сайті 11 гостей та відсутні користувачі

 • 40044004.jpg
 • 46644664.jpg
 • 47744477.jpg
 • 50055005.jpg
 • 67766776.jpg
 • 94499449.jpg
 • 888999888.png
 • 999888999.png

«Різдвяно-новорічний БУМ»

З 21 по 24 грудня 2021 року у нашому ЗДО відбувся справжній Різдвяно-новорічний БУМ.

Дзвінка коляда і пісні, веселі ігри і танці, зустрічі і подорожі з казковими героями, різноманітні, довгоочікувані сюрпризи, подарували малюкам шквал позитивних емоцій та гарного настрою.

Різдво і Новий рік - це найулюбленіші та найказковіші свята наших вихованців. Адже саме у цей час здійснюються найзаповітніші дитячі мрії і бажання.

Для наших малюків ми створили незабутню феєрію Різдвяно-новорічного БУМУ!

Перегляньте наші святкові світлини, щоб упевнитися у цьому…

«Колекція новорічних ялинок – 2022»

Цьогоріч у нашому ЗДО для педагогів, дітей та їх батьків відбувся конкурс на кращу новорічну ялинку, виготовлену власними руками. Ми створили справжню «Колекцію новорічних ялинок - 2022».

Завдяки творчим підходам та багатій уяві колективи груп виготовили надзвичайно красиві, оригінальні та креативні ялинки. Адже вони створені з підручних матеріалів: макаронів, шишок, жолудів, кави, солодощів, ватних дисків, ниток, паперу, тканини, кульок тощо. Новорічні прикраси додали їм блиску і сяйва. Кожна ялинка стала витвором мистецтва.

Спільна творчість об’єднала усіх, дорослих і малих, дітей та їх батьків, педагогів.

За результатами голосування переможницями стали ялинки: «Різдвяна красуня - 2022» (колективи груп №8, 10), «Трендова ялинка» (№2, 3), «Креативна ялинка» (№9, 13).

Адміністрація висловлює усім особливу вдячність за участь у конкурсі.

Запрошуємо відвідати ялинкову галерею…

Шановні батьки!

Відповідно до статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту», розпорядження міського голови від 20.12.2021 № 1489-р «Про встановлення грошової норми вартості харчування однієї дитини в день у закладах дошкільної освіти», наказу управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради від 22.12.2021 №481-осн. «Про порядок нарахування батьківської плати у закладах дошкільної освіти», з метою забезпечення повноцінного харчування дітей в закладах дошкільної освіти встановлено з 01 січня 2022 року грошову норму вартості харчування одного дня на 1 дитину в групах для дітей віком від 1 до 4 років - 35,00 грн, 4 - 6 (7) років - 45,00 грн. 

Батьківська плата за харчування в закладах дошкільної освіти становитиме 70% від вартості харчування. 

Забезпечуватиметься безкоштовне харчування у закладах дошкільної освіти:  

 • дітям-сиротам;
 • дітям, позбавленим батьківського піклування;
 • дітям з інвалідністю;
 • дітям з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних закладах (групах) та інклюзивних групах;
 • дітям із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям»;
 • дітям, батьки яких є учасниками АТО (ООС);
 • дітям, з числа внутрішньо переміщених осіб чи дітям, які мають статус дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів;
 • дітям із числа осіб, визначених у статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Батьки або інші законні представники дитини звільнені від плати за харчування дітей у сім'ях, сукупний дохід яких на кожного члена за попередній квартал з урахуванням індексу зростання цін не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку установлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних закладах дошкільної освіти. 

Забезпечуватиметься пільгова плата за харчування в розмірі 50% для батьків, у сім'ях яких троє і більше дітей. Нарівні з рідними дітьми ураховуються падчерки та пасинки, які проживають у цій сім'ї, якщо вони не були ураховані в сім'ї іншого з батьків, а також дітей, на яких оформлена опіка у зв’язку зі смертю батьків, позбавленням їх батьківських прав, засудженням до позбавлення волі, включаючи час перебування під слідством або направленням на примусове лікування. 

Адміністрація ЗДО №2

Тематичний тиждень «Я та мої права»

Усі вихованці нашого дитячого садка знають свої права. Адже щороку ми організовуємо та проводимо тематичний Тиждень права. Цьогоріч, з 06 по 10 грудня, педагоги знайомили своїх вихованців з правами і свободами людини, до використання яких потрібно ставитись відповідально.

Різноманітно та цікаво була організована робота педагогів з вихованцями. Розвитку правових знань та умінь у дітей сприяли проведені ними: бесіди «Чому імена такі різні?», «Хто і чому мене так назвав?», «Мої обов’язки удома (дитячому садку)»; інтегровані заняття «Право на ім’я, сім’ю» та «Правові відносини у творах Василя Сухомлинського»; ігрове заняття-шоу «Право на життя, здоров’я та медичну допомогу»; виготовлений лепбук «Права людини»; читання художніх творів; перегляд мультимедійних презентацій та відеороликів з правового виховання; вікторини, творчі ігри, вправи-практикуми; моделювання ситуацій; створення підсумкової мовознавчої афіши «Права людини - вивчай! Знай! Пам’ятай!».

Вважаємо, обов’язком кожного педагога є виховання у дитини почуття власної гідності, навчання її цінувати саму себе та інших. Знати свої права і поважати права інших, мати власну думку повинен кожен маленький громадянин, який є неповторною особистістю та індивідуальністю.

До Вашої уваги звітний цифровий лікбез «Я і мої права»…

Флешмоб «МАМИНА ХУСТКА»

«Біла пелюстка, червона пелюстка -

В'ється мереживо без кінця.

Мамина хустка, мамина хустка,

Як вона доні моїй до лиця!»

Зоя Красуляк

У ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ХУСТКИ, 7 грудня, у нашому ЗДО пройшов флешмоб «МАМИНА ХУСТКА». До нього доєдналися усі, і дорослі, і малі, працівниці, вихованки та їх мами. Це так патріотично, трендово, вишукано, красиво, ніжно, тепло та затишно.

Відроджуймо, шануймо, популяризуймо наше, українське!

Перегляньте відео та помилуйтеся маминим «MustHave»…

З Днем народження, «Пізнайку!»

У нас сьогодні свято!

Веселощів багато!

Ми святкуємо День народження

Любого дитячого садка!

День народження - це особливе свято, справжній феєрверк дитячих голосів, посмішок і сміху! Адже у нашому «Пізнайку» щодня цікаво, радісно, весело, смішно, грайливо, розвивально, пізнавально і головне - інтелектуально!

Літопис нашого ЗДО поповнився ще однією барвистою сторіночкою, приємною подією у нашому і його житті.

Перегляньте світлини дитячого святкування…

Онлайн засідання міської професійної спільноти вихователів ЗДО за освітнім напрямом «Гра дитини»

16.11.2021р. відбулося онлайн засідання міської професійної спільноти вихователів ЗДО за освітнім напрямом «Гра дитини».

Все наше життя - гра! Гра ніколи не йде із нашого життя, вона просто дорослішає разом з нами. У Базовому компоненті дошкільної освіти грі відведено центральне місце. Саме ігрова компетентність дитини сприяє становленню та розквіту компетентностей пізнання та взаємодії зі світом.

Модератор професійної спільноти вихователів, вихователь-методист ЗДО 40, Олена Новосад, звернула увагу слухачів, на те, що гра сприяє цілісності особистісного розвитку, як зазначено у БКДО, об’єднуючи мотиваційні, інтелектуальні та вольові зусилля дошкільників.

Консультант центру професійного розвитку педагогічних працівників, Лариса Лукашук, акцентувала увагу вихователів, що гра – це провідний вид діяльності, вона сприяє соціалізації дошкільників, адже, граючись діти пізнають навколишній світ.

За словами вихователя-методиста ЗДО №2, Алли Новосад, потрібно звернути увагу ще на один важливий момент: нинішні діти відрізняються від попередніх поколінь, тож у них свої ігри, вони віддають перевагу квестам, іграм-подорожам, трансформерам, телефонам, планшетам та різним гаджетам. Це не завжди корисно. Тому необхідно направити дітей на такі ігри, які корисні і для здоров’я дітей, і для їх розвитку. Алла Павлівна поділилася досвідом роботи використання ігор сучасного формату, зокрема гри «Твістер» та її цікавих варіацій. Учасники переглянули відеоролик цієї спортивної, рухливої, «напольної» гри, яку придумав Hasbro Games і вона стала відомою в усьому світі.

«Твістер» - це не тільки сучасна та весела гра, рухлива та розважальна, а пізнавальна та інтелектуальна, цікава та багатоваріативна. Отож, грайте разом з нами!

Лариса Лукашук,

консультант КУ «ЦПРПП» Рівненської міської ради

«Осінні віншування»

26-28 жовтня до нас у ЗДО завітала справжня Осінь. Наші дошкільнята раділи зустрічі з нею під час святкових ранків «Осінні віншування».

Діти побували на городі і у полі, у садах і лісах, де зібрали багатий урожай. Звісно ж, осінній урожай одні продавали, а другі купували на веселому ярмарку.

Гучні пісні, драйвові танці та флешмоби, ігри та театральні зустрічі створили справжнє осіннє диво для дітлахів.

Осінь щедро обдарувала наших вихованців своїми дарунками: яблуками і грушами, сливами і горіхами.

Наші осінні світлини... Цікавого перегляду!

«ДІВЧИНА-ОСІНЬ»

Цьогоріч у нашому ЗДО відбувся конкурс на кращу осінню композицію «Дівчина-осінь».

Здавалося б, звичайний конкурс, а який творчий підхід! Завдяки винахідливості, багатій уяві колективів груп «Дівчина-осінь» здивувала усіх. Вона вразила своєю красою, стилем, оригінальністю креативністю.

Спільна творчість об’єднала нас, дорослих і малих, сприяла створенню справжніх витворів мистецтва! Ви як гадаєте?

Запрошуємо помилуватися осінніми переможницями...

 

«Безпека на дорозі - це життя»

Пізнавально та насичено у нашому ЗДО пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Квест-подорожі, вікторини, вирішення проблемно-ігрових ситуацій та пошукових завдань, бліц-опитування, вивчення правил дорожнього руху і дорожніх знаків, перегляд мультфільмів про безпеку на дорозі, творчі ігри у пішохідному містечку на території ЗДО і ще багато цікавого підготували педагоги для наших вихованців.

Пам'ятайте завжди й всюди, що безпека на дорозі - основне завдання для нас дорослих.

Результатом знань ділимося з Вами…

Тиждень безпеки життєдіяльності дитини «Безпеку знаємо та про неї дбаємо»

У нашому ЗДО цікаво та змістовно пройшов Тиждень безпеки життєдіяльності дитини.

Упродовж тижня були проведені пізнавальні бесіди та ігри, практичні ситуації та тренінги, заняття та спостереження, екскурсії-подорожі та багато іншого. Уся робота з дітьми спрямовувалася на формування у них свідомого ставлення до свого життя та власного здоров’я, дотримання основних правил поведінки у природі та побуті, на вулиці та дорозі, при пожежі, особистої безпеки.

Укотре ми, педагоги, переконалися, що наші вихованці добре знають про безпеку та про неї дбають.

Завітайте та перегляньте наші світлини…

Тиждень фізкультури «Гармонія руху»

У нашому ЗДО весело та активно пройшов тиждень фікультури «Гармонія руху.

Діти з великим задоволенням поспішали на музично-ритмічну та корекційно-оздоровчу ранкову гімнастику. Вони були надто рухливими та емоційними під час занять з фізкультури, спортивних ігор і змагань, розваг, квестів. Віртуальні подорожі з улюбленими героями мультфільмів і казок додали їм ще більшого бажання виконувати фізкультурні вправи, грати в спортивні ігри та берегти власне здоров'я.

До Вашої уваги тижневі світлини…

Виставка малюнків "Україна - моя країна"

Зазирніть у світ дитячої творчості та фантазії.

Ось так ми намалювали свою країну - Україну.

Насолоджуйтесь переглядом…