Увага!

Беремо участь у міському конкурсі «Зимова фортеця» у рамках Всеукраїнських спортивних заходів «Спортивна зима» - будуємо снігову фортецю!

Про інтелектуальний розвиток старших дошкільників

у процесі формування

елементарних математичних уявлень

31.01.2018 року на базі закладу відбулося засідання методичного об'єднання з логіко-математичного розвитку дітей дошкільного віку для вихователів ДНЗ міста на тему: "Інтелектуальний розвиток старших дошкільників у процесі формування елементарних математичних уявлень".

Слухачі методичного об'єднання ознайомилися з новими методами та формами роботи з дітьми у процесі формування елементарних математичних понять у дошкільників, а саме: у процесі складання інтелектуальних карт на заняттях з логіко-математичного розвитку. Зрозуміли принципи та методику їх застосування, обговорили критерії ефективності упровадження такого інноваційного методу роботи з дітьми.

У практичній частині засідання переглянули інтегровані заняття з пріоритетом логіко-математичного розвитку, які провели вихователі Г.Гаврилюк, Т.Кашпурова. Упродовж занять діти спільно з педагогом створили "інтелект-карти", які сприяли цілісному усвідомленню математичних понять.

Також на засіданні були представлені навчально-дидактичні матеріали з питань логіко-математичного розвитку дітей з досвіду роботи закладу.

Під час підведення підсумків методичного об'єднання усі учасники висловили бажання про використання інтелектуальних карт у своїй роботі з дітьми.

До Вашої уваги фото...