На Положення про академічну доброчесність учасників освітнього процесу ЗДО №2 (розділ "Установчі документи", пункт 17)

24.09.2021 відбудеться святковий дитячий ранок «Українські дошкільнята», приурочений

ДНЮ ДОШІЛЛЯ!

• 20002.jpg
  • 20202.jpg

Готуємось до відвідування садочка

• Готуйте дитину до спілкування з іншими дітьми і дорослими: відвідуйте з нею дитячі парки, привчайте до гри в пісочницях, ходіть на дні народження друзів, спостерігайте, як вона себе веде: соромиться, відокремлюється від інших, конфліктує, б'ється чи, навпаки легко знаходить спільну мову, контактує з однолітками, тягнеться до спілкування.
  • Познайомтеся з вихователями групи раніше, розкажіть про індивідуальні особливості вашої дитини, що їй подобається, що ні, які її уміння і навички, яку допомогу потребує, визначте, які методи заохочення і покарання вона приймає.
  • Зверніть увагу на денний режим дитини вдома і поступово наближайте його до режиму дитячого садка. Розповідайте дитині про складові звичайного режиму дня у садочку. Завдяки цьому, потрапивши у садок, дитина почуватиметься спокійніше і впевненіше.
  • Розповідайте дитині про те, як цікаво і весело в дитячому садку, пояснюйте, чому їй варто його відвідувати.
  • Розповідайте дитині про те, як цікаво і весело в дитячому садку, пояснюйте, чому їй варто хотіти туди потрапити. У її присутності із гордістю розповідайте близьким, як ви пишаєтеся тим, що Ваша дитина незабаром почне відвідувати дитячий садок.
  • У присутності дитини уникайте будь-яких негативних зауважень чи критики на адресу закладу, і звісно, в жодному разі не можна лякати дитину відвідуванням дитячого садка.
  • Привчайте малюка до самостійності й доступного для його віку самообслуговування. Також навчіть дитину гратися, оскільки зосереджена взаємодія із новими іграшками значно полегшує процес адаптації та контакти із незнайомими дітьми та дорослими.
  • Будьте абсолютно впевнені у Вашому рішенні віддати дитину до дитячого садка, оскільки дитина одразу відчує Ваші сумніви (навіть підсвідомі) і буде маніпулювати ними, щоб протистояти відвідуванню дитячого садка.